KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264173
nr 1526 4173
Oidentifierad konstnär. Signerad K Gabris, Landskap. Signerad. Olja på duk, 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:02:13
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr